Meinungen und Empfehlungen | Apartamenty Verde

MEINUNGEN UND EMPFEHLUNGEN

WIR ERMUTIGEN UNSERE GÄSTE, IHRE EINDRÜCKE ÜBER DIE UNTERKUNFT IN DEN VERDE APARTMENTS***** ZU TEILEN MEINUNG HINZUFÜGEN

Apartament Standard

WARSZAWA

Luksusowe apartamenty Koszalin. Dobrze wyposażony hotel Koszalin w świetnej lokalizacji. Polecam na krótki pobyt biznesowy!

DETAILS

Apartament Suite

TOKYO

A pleasant stay. Spacious room with modern facilities. I definatelly recommend!

DETAILS

Apartament Junior Suite

EWA- POLSKA

Apartament oceniam na 10 z duuuzym +, nowoczesny designe, czysty i luksusowy a przede wszystkim CICHY, na piętrze są 4 apartamenty i nie słychać innych podróżnych korzystających z obiektu. Właściciel miły i pomocny. Wygodne duże łóżko w sypialni, rozkładana sofa w salonie więc można oglądać tv i swobodnie sobie usiąść lub położyć się. Telewizor duży, który można oglądać z salonu jak i sypialni. Łazienka ciepła ze względu na ogrzewanie podłogowe i czysta. Światło ledowe z możliwością regulacji natężenia, które można dostosować do potrzeb zarówno w salonie jak i sypialni. Natężenie można regulować za pomocą panelu w salonie. Aneks kuchenny zaopatrzony we wszystko co potrzeba do codziennego użytku. Pralka w zabudowie (dla rodzin z dziećmi przydatna) Lokalizacja luksus, niedaleko do sklepów i restauracji. Jeśli będę się wybierać w tamte strony to na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Znajomym również będę szczerze polecać.

DETAILS

Apartament Deluxe

AGATA- POLSKA

Piękne wnętrza, wszystko nowe i czyściutkie, super opcja z brakiem recepcji - wszystko szybko i sprawnie dzięki aplikacji, parking przy budynku. Bardzo wygodne OGROMNE łóżko.

DETAILS

Apartament Standard

ŁUKASZ- HOLANDIA

Oświetlenie i klimatyzacja sterowana z poziomu tabletu na ścianie. Ogromne i bardzo wygodne łóżko. Podświetlane lustro w łazience. Parking przy apartamencie.

DETAILS

Senden Sie uns Ihre Meinung

Name :


Email :


Wählen Sie den Wohnungstyp :


Meinung :